Çözüm Odaklı Projeler

Aralık Grup A.Ş.

Aralık Grup, 2005 yılında temellerini attığımız aile şirketimiz olarak bu zamana kadar gelişerek gelen yenilikçi bir firmadır. her geçen gün daha da ilerisi için çalışan aile şirketimiz birbiri ile bağlantılı 10 ayrı ana sektörde faliyet göstermektedir.

Aralık Grup Şirketleri, İnşaat, Ahşap, Soğutma, Endüstriyel mutfak, mermer, granit,doğal taş döşeme sistemleri, yalıtım sistemleri, konteyner ve prefabrik yapılar, cephe ve korkuluk sistemleri, temizlik, emlak/ gayrimenkul sektörlerinde günümüz teknolojisini ve mimarisini tecrübesi ile birleştirerek, kalıcı ve kaliteli hizmet vermektedir. Ülkemiz ve Dünyanın çeşitli şehirlerinde bir çok özel ve resmi kurumlara Anahtar teslim proje hizmeti sunan firmamız alanında en iyisi olmak ve Dünya da adını duyuran firmalar arasında olma hedefindedir.

Zamanla çağımızın gerekliliği olan alanlarda da faliyet gösterme hedefinde olan firmamız ,arge çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmet Politikası

Kalite, güven ve koşulsuz memnuniyet ile yola çıkan Aralık Grup hizmet politikası olarak, müşteri beklentilerini her zaman, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye doğaya ve insana saygılı, müşteri odaklı çözümlere önem veren, etik değerleri olan, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin çözüm ve ihtiyaçlarını, ana tedarikçi firması Aralık Grup olarak sürdürülebilirlik, kalite, güvenilirlik, yenilikçi, çevreci, karşılıklı saygı ve beklentileri tam olarak karşılamak.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın refahını artırmak, ülke ekonomisine ve tedarikçilerimize katkı sağlamak, müşterilerimiz için yenilikçi modern çözümler üretmek, faaliyette bulunduğumuz sektörlerin gelişmesine katkı sağlamak. Türkiye ve Dünyada alanında lider konumda olmak.

Değer Katan Çözümler

Aralık Grup

Aralık grup, çözüm odaklı çalışmalar ile değer katan projeler üreten insan odaklı grup şirketidir.

Sürdürülebilirlik

Hayatın her alanında sürdürebilirlik hedefimizdir ve bunun için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Başarıya İnanma

Şirket olarak varlığımızın devamlılığı için başarıya sonuna kadar inanıyoruz. Planlarız, tasarlarız, yaparız...

Toplam Kalite

Hizmetlerimizin her aşamasında 1. Sınıf kalite anlayışı ile üretim ve tedarik çalışmalarımıza devam ediyoruz.

aralık grup

Her Adımda Saygı

Hizmetlerimizin her aşamasında çalışana, çözüm ortaklarımıza ve rakiplerimize saygı duyuyoruz.

İnsana Değer Verme

Evrensel insan hak ve hukukunu destekliyoruz ve tüm şirketlerimizde insana değer vermeyi ilke ediniyoruz.

Güvenilirlik

Güvenilirliğimiz, müşteri ve iş ortaklarımıza verdiğimiz en önemli teminatımızdır